لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است

اطلاعات تماس

09132564789

اصفهان خیابان شهید بهشتی پ22

Sabatheme@info.com

مارا در شبکه های اجتماعی فالو کنید

خدمات ما

  • فروش انواع رول حرارتی ۸ سانت ، ۵ سانت و…
  • تعمیرات انواع پرینتر های لیزری
  • تعمیرات انواع پرینترهای جوهر افشان

فروش رول حرارتی 8 سانت ، 5 سانت و...

فروش رول حرارتی ۸ سانت ، ۵ سانت و...

تعمیر انواع پرینتر لیزری

تعمیر انواع پرینتر لیزری

تعمیر انواع پرینتر جوهرافشان

تعمیر انواع پرینتر جوهرافشان

معرفی بخش ما

خدمات ما

فروش رول حرارتی ۸ سانت

کاغذ حرارتی چیست ؟

کاغذ حرارتی نوعی کاغذ مرغوب ویژه است که با یک ماده شیمیایی (که در گذشته معمولاً شامل بیسفنول ای بود) پوشانده می‌شود. هنگامی که این پوشش در معرض گرما قرار گیرد، رنگ کاغذ را تغییر می‌دهد. این کاغذ در چاپ حرارتی به‌ویژه برای دستگاه‌های ارزان و سبک مانند صندوق و کارت‌خوان پردازه به کار می‌رود.

سطح کاغذ با مخلوط جامدی از رنگ و آرایه مناسب پوشانده می‌شود. این آرایه ترکیبی از موادی با رنگ متغیر مانند فلوئوران است. هنگامی که آرایه تا بالاتر از دمای ذوب خود گرما ببیند، رنگ با اسید واکنش نشان می‌دهد و از حالت بی‌رنگ به شکل رنگی تغییر می‌یابد. این تغییر مدتی پایدار می‌ماند تا این که آرایه دوباره به شکل جامد خود بازگردد. معمولاً اسید واکنش دهنده در کاغذ حرارتی، بیسفنول ای است.

معمولا رنگ پوشش داده شده رول کاغذ حرارتی وقتی در معرض حرارت قرار گیرد رنگ آن به سیاه تبدیل میشود ولی میتواند به رنگهای دیگری مانند آبی یا قرمز تبدیل شود.

کاغذهای رنگی بوسیله شرکت فوجی معرفی شدند. سیستم مورد استفاده در آنها اتو کروم بود

ما به عنوان یکی از برترین مراکز فروش رول کاغذ حرارتی با قیمت ارزان ، آماده فروش انواع رول کاغذ حرارتی (۸ سانت ، ۵ سانت و… ) هستیم . جهت دریافت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید . 

تعمیرات پرینتر لیزری

می توان گفت پرینتر های لیزری آخرین نسل از تکنولوژی های پرینتر ها در زمینه چاپ می باشد . که به داشتن سرعت بالا مشهور هستند . و همچنین همانند پرینتر های جوهر افشان ، پس از مدتی عدم استفاده از پرینتر ، جوهر آن خشک نمی شود .

مصرف این پرینتر ها در مقایسه با سایر پرینتر ها بیشتر است و مهمترین دلیل آن هم سرعت بالای چاپ می باشد . البته این سرعت بالا موجب شده است تا مقداری افت کیفیت داشته باشیم ولی نه به اندازه ی تفاوت جوهر افشان ها با سوزنی ها .

اما در هر حال ، پرینتر های لیزری هم معایبی دارند که باید به دست افراد متخصص تعمیر شود . ما در شرکت آی تی سان ، به عنوان یکی از برتین مراکز تعمیرات پرینتر های لیزری در غرب تهران ، آماده تعمیر پرینتر لیزری با قیمتی ارزان و مناسب هستیم . جهت دریافت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید .

تعمیرات پرینتر جوهرافشان

یکی دیگر از مدل های معروف پرینتر ها براساس نحوه چاپ ، پرینتر های جوهر افشان می باشند که نسبت به سایر پرینتر ها از کیفیت چاپ بسیار بالایی برخوردار هستند .

از جمله دیگر مزیت های این پرینتر ها می توان به هزینه بسیار پایین خود دستگاه اشاره کرد . البته که هزینه های مربوط به جوهر پرینتر نسبت به سایر پرینتر ها بالاتر می باشد .

این پرینتر ها که بیشتر نوع چاپ رنگی آنها مورد استفاده قرار می گیرد . هم طرفداران بخصوصی دارد .

اما مشکل اصلی این پرینتر ها خشک شدن جوهر پرینتر پس از مدتی در صورت عدم استفاده از دستگاه می باشد . البته مشکل بعدی آنها نیز سرعت چاپ پایین آنها نسبت به پرینتر های لیزری می باشد .

پرینتر های جوهرافشان هم مشکلاتی دارند که تعمیر آنها ، باید بدست افراد ماهر و متخصص انجام شود . شرکت آی تی سان با کادر ای متخصص آماده تعمیر پرینتر جوهرافشان با قیمتی ارزان و مناسب می باشد . ما به کمک شما عنوان برترین مرکز تعمیرات پرینتر در غرب تهران را کسب کرده ایم .

به کمک شما ، تبدیل به برترین شرکت تعمیرات پرینتر در غرب تهران شدیم .