لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است

اطلاعات تماس

09132564789

اصفهان خیابان شهید بهشتی پ22

Sabatheme@info.com

مارا در شبکه های اجتماعی فالو کنید

خدمات دپارتمان آموزش

آموزش طراحی سایت در غرب تهران در بهترین شرکت طراحی سایت در غرب تهران

  • آموزش طراحی سایت های اداری ، شرکتی ، کسب و کار شخصی و….
  • آموزش بهینه سازی سایت برای موتور های جستجو و کسب رتبه ۱ گوگل (سئو)
  • آموزش دیجیتال مارکتینگ

آموزش بهینه سازی سایت برای موتور های جستجو (سئو)

آموزش بهینه سازی سایت برای موتور های جستجو (سئو)

طراحی سایت در غرب تهران

آموزش طراحی سایت اداری ، تجاری ، کسب و کار شخصی

آموزش دیجیتال مارکتینگ

آموزش دیجیتال مارکتینگ

معرفی دپارتمان آموزش

خدمات ما

معرفی دپارتمان آموزش

این دپارتمان در سال ۱۳۹۸ فعالیت خود را در زمینه آموزش زمینه های مرتبط با حوزه آی تی آغاز نمود.

از جمله زمینه های آموزشی در این دپارتمان (آموزش طراحی سایت در غرب تهران) میتوان به موارد زیر اشاره نمود.

  • آموزش دیجیتال مارکتینگ
  • آموزش تعمیرات سخت افزار
  • آموزش شبکه
  • آموزش طراحی سایت
  • اموزش سئو

اهمیت آموزش

آموزش یکی از مهمترین مقوله های دنیای پیشرفته و زندگی بشر در تمام اعصار بوده و امروزه به مهمترین چیز در زندگانی امروز او تبدیل شده که میتوان پیشرفت بشر رو حاصل یادگیری از آموزش، فهم دانش نهفته در ان و در مرحله آخر بکارگیری ان دانش و آموزش آموخته شده دانست.

یکی از مزیت های آموزش می تواند درصد بالای افراد تحصیلکرده در اون کشور باشد که می تواند باعث موفقیت های بیشتر ان جامعه بشود که البته این یک شرط لازم هست اما کافی،  خیر.

به عبارت دیگر تا به درک درستی از آموزش هایی که یاد گرفته ایم نرسیم و این آموزش ها رو به مرحله اجرا در نیاوریم عملا ان آموزش ها سودی که نداشته است و یکی از اصلی ترین سرمایه های انسانی که زمان و عمر می باشد هم بخاطر ان از بین رفته است.

بخش دیجیتال مارکتینگ

فراگیری اصول دیجیتال مارکتینگ در کنار دانش نیاز به تجربه هم دارد، این دانش هر لحظه در حال تغییر و تحول است. به همین دلیل باید تلاش کرد تا دانسته های خود را به روز کنیم و با انجام پروژه های عملی یافته های خود و صحت آن را بسنجیم.

مشتریان این روزها به تبلیغات مستقیم به ویژه تبلیغات تلویزیونی و بیلبوردها بدبین شده اند و برای انتخاب کمتر سراغ محتوای اینگونه تبلیغات می‌روند.

بسیاری از کسب و کارها برای حضور هرچه بیشتر و کسب سهم بیشتری از بازار از تکنولوژی های نوین استفاده می کنند و حرکت در مسیر تکنولوژی یکی از ضروریات فعالیت های اقتصادی در عصر حاضر است.

دیجیتال مارکتینگ از تکنولوژی های روز در راستای دستیابی به جدیدترین شیوه های تعامل با مشتریان استفاده می کند و با کمترین هزینه امکان فروش هرچه بیشتر محصولات و خدمات را فراهم می‌آورد.

آموزش طراحی سایت در غرب تهران در معتبر ترین شرکت طراحی سایت در غرب تهران

به کمک دیجیتال مارکتینگ و تنها با چند کلیک می توان به بازار هدف و مشتریان بالقوه دست پیدا کرد از این رو استفاده از دیجیتال مارکتینگ به یک ضرورت در دنیای امروز تبدیل شده است.

طراحی سایت در غرب تهران

بخش بهینه سازی وبسایت برای موتور های جستجو

هدف از طراحی سایت مشاهده حداکثری محتوا توسط بیشترین تعداد کاربران ممکن است، سئو سایت این امکان را فراهم می کند تا در موتورهای جستجو بیشتر دیده شوید و حداکثر کاربران ممکن را جذب کنید.

سئو از عبارت انگلیسی Search Engine Optimization گرفته شده و به معنای بهینه سازی وب سایت برای موتورهای جستجو است.  اگر دوست دارید بدانید سئو چیست و اطلاعات بیشتری در خصوص راهکارهای ارتقای رتبه سایت بدست آورید این نوشتار را تا انتها دنبال کنید.

سئو سایت به چه معناست؟

به مجموعه ای از روش ها که به تعیین استراتژی های جذب مخاطب یک سایت می پردازد سئو سایت می گوییم و شخصی که مسئولیت اجرای برنامه های SEO را بر عهده دارد سئو کار گفته می ‌شود.

هرچه ارتباط بین کلمات کلیدی و صفحات یک وب سایت بیشتر باشد سئو سایت بهتر انجام شده و نتیجه مناسب تری بدست خواهد آمد.

سئو از طریق ارتقای رتبه یک سایت در موتور های جستجو در نهایت به برند سازی و فروش بهتر یک سایت منجر می‌شود.

هرچه یک وب سایت در موتورهای جستجو به ویژه گوگل رتبه بهتری داشته باشد در نهایت اعتماد مخاطبان نسبت به محتوای آن بیشتر شده و می تواند بیشتر بفروشد به همین دلیل است که رقابت بسیاری برای بدست آوردن رتبه برتر موتورهای جستجو در حوزه های مختلف وجود دارد.

آموزش طراحی سایت در غرب تهران در معتبر ترین شرکت طراحی سایت در غرب تهران

طراحی سایت در غرب تهران

بخش طراحی سایت

طراحی وب سایت، طراحی سایت یا همان Web Design، دقیقا به معنای تلاش برای ایجاد یک پایگاه اینترنتی برای ارائه خدمات، فروش محصول یا اطلاع رسانی است. طراحی وب سایت یک پروسه است که از لایه‌سازی صفحات وب، تولید محتوا، طراحی گرافیکی و رعایت اصول سئو تشکیل شده است. در واقع اگر شما می‌خواهید یک وب سایت قدرتمند ایجاد کنید که بتوانید با استفاده از آن خدمات، محصول یا هر چیز دیگری را به صفحه اول گوگل بیاورید، باید تمام اصول فنی و ظاهری طراحی یک وب سایت را رعایت کنید.

وب سایت‌ها انواع مختلفی دارند. ممکن است هدف یک فرد از طراحی سایت با هدف فرد دیگر از زمین تا آسمان تفاوت داشته باشد. امروزه تقریبا برای هر هدفی یک سایت طراحی می‌شود تا به عنوان پایگاه اطلاع رسانی یا فروش یا هر منظور دیگری مورد استفاده قرار بگیرد.

با یک جستجوی ساده در اینترنت می‌توانید متوجه تعداد زیادی از وب سایت‌های تجاری، E-Commerce، خبری و وبلاگ‌های شخصی شوید که فعال هستند. اما اگر دقت کنید موفق‌ترین این سایت‌ها، گروه‌هایی هستند که از اصول طراحی سایت و بهینه سازی و هدف گذاری سئو پیروی کرده‌اند تا اطلاعات درون وب سایت خود را به مشتریان یا بازدیدکنندگان هدف خود نمایش بدهند.

به کمک شما عزیزان ، عنوان بهترین شرکت طراحی سایت در غرب تهران را از آن خود کرده ایم.