لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است

اطلاعات تماس

09132564789

اصفهان خیابان شهید بهشتی پ22

Sabatheme@info.com

مارا در شبکه های اجتماعی فالو کنید

خدمات دپارتمان نرم افزار و اپلیکیشن

به کمک شما تبدیل به برترین شرکت در زمینه ساخت اپلیکیشن در غرب تهران شدیم ….

  • طراحی UI حرفه ای
  • UX حرفه ای اپلیکیشن
  • طراحی و ساخت انواع اپلیکیشن متناسب با کسب و کار شما

 

ساخت اپلیکیشن در غرب تهران

طراحی و ساخت انواع اپلیکیشن

ساخت اپلیکیشن در غرب تهران

UI حرفه ای اپلیکیشن

ساخت اپلیکیشن در غرب تهران

UX حرفه ای اپلیکیشن

خدمات دپارتمان نرم افزار و اپلیکیشن

خدمات ما
پرداخت درون برنامه ای امن

پرداخت درون برنامه ای امن

با اتصال به درگاه های امن پرداخت و همراهی پله به پله با شما در فرآیند پرداخت،از امنیت در پرداخت لذت ببرید.

از جمله درگاه های پرداخت،می توان به زرین پال(https://www.zarinpal.com/)،آی دی پی(https://idpay.ir/) و در صورت نیاز،ارتباط با بانک های طرف قرار داد شرکت،اشاره کرد که پیاده سازی امن را برای شما انجام داده می شود.

طراحی اپلیکیشن به صورت reactive

طراحی اپلیکیشن به صورت Reactive

امروزه برای ماندن در بحث رقابت بین اپلیکیشن اندرویدی ،قدرت،سرعت و کارایی بالا،حرف اول را می زند.با برنامه نویسی به صورت Reactive  ،می توان سه فاکتور اصلی یک اپلیکیشن قدرتمند را تا حد قابل قبولی،ارتقا داد.
material design
ساخت اپلیکیشن در غرب تهران

طراحی به صورت Material Design

امروزه برای جهانی شدن در بحث طراحی اپلیکیشن اندرویدی به روز،باید استاندارد هایی را در زمینه ی طراحی اپلیکیشن که توسط شرکت Google معرفی شده است،رعایت کرد.ما با متخصصانی که در این زمینه داریم،شما را تا بالاترین استاندارد های جهانی بالا می بریم،به طوری که انتشار اپلیکیشن شما برای مدت زمان طولانی،از رقابت خارج نشود.

جذابیت های صمعی و بصری

طراحی انواع انیمیشن های اختصاصی متناسب با کسب و کار شما،پخش صدا ،پخش ویدئو و … در طراحی اپلیکیشن اندرویدی،به جذابیت های صمعی و بصری،کمک می کند و اپلیکیشن شما را ارتقاء می دهد.
google library
google maps

به روز ترین Google library

همان طور که می دانیم،Google ارائه دهنده ی اندروید و پشتیبان آن می باشد.برای رقابت در طراحی اپلیکیشن اندرویدی،استفاده از لایبریری های مورد تائید و به روز اندوروید،عاملی طلایی محسوب می شود.چراکه سه فاکتور قدرت،سرعت و کارایی بالا که در برنامه نویسی Reactive به آن اشاره شد،در لایبریری های قدرتمند Google قابل مشاهده است.

گوگل مپ و مسیریابی

از جمله موارد پرکاربرد در اپلیکیشن ها در بحث طراحی اپلیکیشن اندرویدی،استفاده از گوگل مپ های شرکت Google یا طراحی مسیریابی برای معرفی نزدیک ترین مسیر برای رسیدن مشتری به کسب و کار شما می باشد.
نوتیفیکیشن اختصاصی

نوتیفیکیشن های اختصاصی برای شما

بهترین روش اطلاع رسانی برای انواع رویداد های موجود در طراحی اپلیکیشن اندرویدی،استفاده از نوتیفیکیشن های جذاب است.امروزه بزرگترین اپلیکیشن های جهان،برای انواع اطلاع رسانی های خود،از سرویس پرکاربرد نوتیفیکیشن استفاده می کنند.
git lab

امنیت از پریدن پروژه و بازگشت پروژه به تغییرات دلخواه شما

شاید یکی از بهانه های تیم طراحی اپلیکیشن اندرویدی،پریدن پروژه باشد!.تیم متخصص اندروید ما با استفاده از git که مکانیزمی برای ورژن بندی پروژه های بزرگ و کوچک است،این بهانه را برای مشتری حذف کرده است.بنابراین با اعتماد کامل از روند پروژه،با خیال راحت کسب و کار خود را به ما بسپارید.

معرفی دپارتمان نرم افزار و اپلیکیشن

خدمات ما

معرفی دپارتمان نرم افزار و اپلیکیشن

اپلیکیشن های موبایل به عنوان یکی از اهداف اصلی برای بیزینس آنلاین تبدیل شده و داشتن یک نرم افزار موبایل برای هر کسب و کار یک امروزه یک امر ضروری به نظر می رسد. ضمن اینکه اپلیکیشن های موبایل در مقایسه با استفاده از مرورگرهای موبایل بیشتر مورد توجه کاربران قرار گرفته اند.

امروزه نقشی که موبایل ها در زندگی مردم ایفا می کنند بسیار پر رنگ است . از مهم ترین نقش های  آن نیز می توان به نقش آن  در تجارت اشاره کرد  که  تقریبا می توان گفت اکثر مشاغل اهمیت ویژه ی آن  را در بیزینس های خود متوجه شده اند. ارتباط میان تجارت و تکنولوژی از زمان هایی بسیار قبل وجود داشته و ادامه دارد چراکه تکنولوژی همواره باعث شده که ارتباط بین تجارت ها آسان تر و سریع تر از قبل باشد و این ارتباط غیر قابل گسستن است.

از مزایای اپلیکیشن های تجاری می توان به برقراری امکان ارتباط دو طرفه کاربر و اپلیکیشن اشاره کرد و همچنین ردگیری نتایج رفتار کاربر با اپلیکشن. راز بزرگ دیگر در زمینه اپلیکیشن های موبایل این است که آنها راه فروش را باز می کنند. یک اپلیکیشن موبایل می تواند موتوری باشد که از مزایای کسب و کار سنتی نیز بهره می برد، مواردی از قبیل رضایت بیشتر مشتری و اگاهی بیشتر از محصولات.

شرکت آی تی سان (ساخت اپلیکیشن در غرب تهران) این افتخار را دارد تا با توجه به نوع فعالیت و سلیقه ی مشتریانش  اپلیکیشن مناسبی طراحی کند و با توجه به هزینه ای که می خواهند بکند بهترین کیفیت را در اختیار آن ها قرار دهد و به آن ها ارائه دهد.

ساخت اپلیکیشن در غرب تهران

UI حرفه ای اپلیکیشن

ui مخفف عبارت User Interface و به معنای رابط کاربری می باشد. ui به ظاهر و یا هر چیزی که در صفحه نمایش (یا همان ظاهر سایت شما) می باشد گفته میشود، که شامل تصاویر، متن ها، دیاگرام ها، ماژولها، جداول، ویدئوها و همچنین رنگ و مکان آن ها می باشد. در کل ظاهر یک سایت را ui می نامند.

هماهنگی و یکپارچه سازی طراحی و عوامل طراحی سایت یا نرم افزارها از وظایف اصلی UI می باشد. افرادی که کار UI انجام میدهد تصمیم گیرنده این است که چه المانی در کدام قسمت صفحه و چه نوع طرحی در طرح قرار بگیرد تا زیبایی خود را به مخاطب نشان داده و سلیقه مخاطب را بشناسد. در طراحی UI به روانشناسی رنگ ها، چیدمان و نحوه نمایش خطاها پرداخته می شود و در حقیقت ظاهری از هر سایت که به وسیله مخاطب دیده می شود UI یا رابط کاربری تلقی می شود که مهمترین بخش از یک پروژه است. در وب برای اینکه بتوان فرایند UI را پوشش داد از نرم افزارهای CSS , Jquery , Js، فتوشاپ، زبان های برنامه نویسی و HTML استفاده می شود.

ساخت اپلیکیشن در غرب تهران

UX حرفه ای اپلیکیشن

User Experience – UX شامل رفتار، حالت و احساست کاربر در مورد استفاده از یک محصول و یا سیستم خاص گفته می شود. تجربه کاربر شامل جنبه های عملی، تجربی، موثر ، معنی دار و جنبه های با ارزش اثر متقابل انسان و کامپیوتر و محصول می باشد، که شامل درک کاربر از جنبه های مختلف سیستم شامل کاربرد، سادگی در استفاده و بهره وری می باشد. بر اساس تعریف ISO عنوان user experience شامل کلیه عواطف، اعتقادات، مزیت ها، پاسخ های فیزیکی و روانی، رفتارها و اجراها قبل از زمان استفاده، در زمان استفاده و بعد از آن اطلاق می گردد.

وظیفه طراح  چیزی بیش از طراحی محیطی زیبا برای وب سایت یا اپلیکیشن شما می باشد که طراح می بایست هیجان و احساسات کاربران شما را در نظر بگیرد و آنرا را به گونه ای طراحی نماید تا وب سایت یا اپلیکیشن شما ارتباط احساسی برقرار نماید. طراح وب سایت یکی از مهترین اعضای تیم شما می باشد که در صورتی که کار خود را به درستی انجام دهد تاثیر بسیار مثبتی در کسب و کار شما خواهد داشت . مارک زاکربرگ خالق فیس بوک میز طراحان وب سایت خود را نزدیک میز خود قرار داده بود تا بدین وسیله هم کار ایشان را دائما تحت نظر داشته باشد و هم بتواند خط مشی و دیدگاه های خود را دائما به ایشان منتقل نماید تا بدین وسیله طراح با درک بهتر فعالیت وب سایت طراحی های مفهومی تری را ارائه نماید. مهندسان در کار طراحی سایت بخش هایی را پیاده سازی می نمایند که کاربر مشاهده نمی نماید و منطق و اصول کار را پیاده سازی می نمایند حال آنکه طراحان وب سایت رابط کاربری وب سایت را پیاده سازی می نماید.

ساخت اپلیکیشن در غرب تهران

طراحی و ساخت انواع اپلیکیشن

مزایای داشتن اپلیکیشن برای کسب‌وکار شما

  • باعث ایجاد و توسعه وفاداری در مشتریان می‌شود!

اپلیکیشن ها باعث می‌شوند که ارتباط مستقیم و لحظه‌ای با مشتریان خود داشته باشید. این ارتباط نزدیک باعث به وجود آمدن یک رابطه بین کسب‌وکار شما و مشتریان می‌شود که درنهایت به وفاداری به برند ختم خواهد شد.

  • باعث تقویت برند شما می‌شود!

وقتی به ضمیر ناخودآگاه مشتریان می‌رسیم، شما دوست دارید که نفر اول آنها باشید. به این معنا که وقتی مشتری به یک محصول یا خدمات فکر می‌کند، ناخودآگاه اول‌ از همه به کسب‌وکار شما  فکر کند.

  • حضور خود را پررنگ کنید!

شما می‌توانید با ارائه ترفیع و تخفیف در اپلیکیشن خود حضوری پررنگ‌تر در بین مشتریان خود داشته باشید با این کار شما می‌توانید محصولات خودتان را جزء مواردی قراردهید که طی ۲ ساعت در روز  مشتریان هنگام استفاده از موبایلشان به آنها نگاه می کنند.

  • افزایش امکان دسترسی شما!

با افزایش استفاده از موبایل در سراسر دنیا، شما در هر جا و در هرزمانی برای مشتریانتان در دسترس هستید. تصور کنید که یک اطلاعیه تخفیف می‌فرستید، که باعث باز شدن اپلیکیشن شما توسط مشتریان می‌شود، و درنهایت باعث خرید می‌شود. تمام اینها فقط در یک دقیقه اتفاق میافتد.

به کمک شما عزیزان ، عنوان بهترین شرکت ساخت اپلیکیشن در غرب تهران را از آن خود کرده ایم.