لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است

اطلاعات تماس

09132564789

اصفهان خیابان شهید بهشتی پ22

Sabatheme@info.com

مارا در شبکه های اجتماعی فالو کنید

در این دپارتمان با ساخت کلیپ تبلیغاتی در مدل های مختلف آشنا خواهید شد که شامل کلیپ های موشن گرافیک ، صداگذاری ، فیلم برداری شرکتی و… است

شرکت ساخت جلوه های ویژه در غرب تهران

جلوه های ویژه

کارگردانی در غرب تهران

کارگردانی

شرکت ساخت کلیپ تبلیغاتی

ساخت کلیپ تبلیغاتی

شرکت موشن گرافی در غرب تهران

ساخت موشن گرافیک

بهترین شرکت ساخت CG کلیپ

ساخت CG کلیپ

فیلم برداری صنعتی در غرب تهران

فیلم برداری صنعتی

نمونه کار موشن گرافیک

نمونه کار ویدئو
video
video

نمونه کار تیزر تبلیغاتی

نمونه کار ویدئو
video
video

ساخت تیزر تبلیغاتی حرفه ای

کلیپ تبلیغاتی شرکتی
کلیپ تبلیغاتی

ساخت کلیپ تبلیغاتی

تیزر تکنیکی است که در دنیای امروز تبلیغات از آن برای معرفی محصول یا خدمات جدید استفاده می شود واقیت تیزر به شکلی است که در آن مخاطب در ابتدا متوجه نمی شود که قرار است چه اتفاقی بیافتد و حس کنجکاوی و ریز بینی او برانگیخته میشود ، در واقع با ساخت کلیپ تبلیغاتی میزان درگیری مخاطب با تیزر افزایش پیدا می کند و در پایان وقتی متوجه میشود موضوع از چه قرار بوده است به دلیل حس حل نوعی معما و کشف موضوعی ، تاثیر تیزر در ذهنش تا مدتها می تواند ماندگار باشد بنابراین اگر یک تیزر به شکل خلاقانه ایجاد شود میتواند تاثیرگزاری بسزایی در مخاطب داشته باشد . به طور کلی ساخت کلیپ تبلیغاتی یکی از اصلی ترین مشوق های افراد برای اعتماد به یک مجموعه است
موشن گرافیک

تیزر موشن گرافیک

در این روش تصاویر حقیقی با اضافه شدن ویژگی های متنی که سوژه را توضیح می دهد برای تاثیر گذاری بیشتر و اضافه کردن گرافیک و بافت تصویری مضاعف از روش موشن گرافیک استفاده می کنند . این روش بازخورد زیادی برای کسب و کارها دارد زیرا که با به کار گیری ترکیبی از گرافیک و تصاویر حقیقی می توان بالاترین سطح را در ساخت کلیپ موشن گرافیک ایجاد کرد و در زمان مناسب پیام تبلیغ را در ذهن بینندگان جای داد.

ویژگی های کلیپ موشن گرافیک

  • تاثیر گذاری سریع در بیننده
  • انتقال پیام ویدئو در کمترین زمان به بیننده
  •  با کمتر شدن زمان ساخت تیزر هزینه ها نیز کاهش می یابد
  • جذابیت این تکنیک
  • دارای نتیجه مطلوب

صداگذاری

صداگذاری

صداگذاری در فیلم در واقع به‌معنای جداسازی یا حذف یا تغییر صدای پس‌زمینه از زبان اصلی فیلم و قرار دادن صدای جدید روی فیلم برای رساندن و القای حس و حال فیلم به بیننده یا شنونده است . مرسوم‌ترین این روش دوبله است. صداگذار بر اساس صداهای ضبط شده در هنگام فیلمبرداری که به همراه نسخه فاین‌کات و با شات ‌لیست به‌ او تحویل داده می‌شود کار خود را آغاز می‌کند.

صداگذار براساس موقعیت زمانی و مکانی فیلم و اتفاقات موجود در آن سکانس بایستی علاوه بر استفاده از صداهای موجود که در سر صحنه ضبط شده‌اند و در نظر او از لحاظ فنی و تخصصی قابل استفاده هستند، توسط یک فولی‌من یا فولی‌واکر بعضی صداها را مانند صدای پا ؛ صدای نفس‌نفس زدن کاراکتر و یا صدای اشیاء مورد استفاده در صحنه ، مانند چکاوک شمشیرها و کلیهٔ صداهایی که مورد استفاده فیلم است و در حین فیلمبرداری ضبط نشده یا ضعیف ثبت شده و قابل استفاده نیستند را بازآفرینی و ضبط می‌نماید و با استفاده از صداهای آرشیوی بقیه صداها را مانند صدای محیط، صدای زوزه باد، صدای رعد و برق، شیههٔ اسب، صدای خودرو ها و… را به تناسب صحنه آماده و بر روی فیلم میکس می‌نماید.

در استودیوی صداگذاری itsan  با استفاده از نرم‌افزارهای موجود میکس صدا کلیهٔ صداها با هم مخلوط شده و بعضی صداها توسط این نرم‌افزارها به‌صورت اکولایزر براساس قصهٔ فیلم و در جهت ایجاد حس و حال فیلم تغییر می‌یابند؛ مانند تیز کردن صدا، تغییر صدا، بم کردن صدا، تلفنی کردن، صدایی مانند صدای ربات و … و همچنین ساخت صداهایی جدید برای موجودات فضایی از طریق مخلوط چند صدا و…

فیلم برداری شرکتی

فیلم برداری شرکتی

رویکرد در فیلم صنعتی بیشتر بر مبنای شکل گیری فرایند تولید ، اهداف بلند مدت  ، پرداختن به محصول و مقایسه با کالاهای داخلی و خارجی بهمراه تاکید بر نکات مشهود محصول ، و علت پیدایش محصول که فرایندی است برای شکل دهی فیلم صنعتی است . اگر قصد معرفی محصولات خود را دارید می توانید با ساخت کلیپ تبلیغاتی و انتشار آن در رسانه های مختلف، برند خود را به همگان معرفی کنید .

ویژگی های فیلم برداری شرکتی

به سوی پیروزی

ویدئوی فیلم صنعتی را می توانید را در مکان های از جمله همایش ها،نمایشگاه ها،سمینارها ،شبکه های اجتماعی و حتی بعنوان آگهی تلویزیونی ارائه دهید و سیر عظیمی از مشتریان را به سوی جذب کنید.

محبوبیت کسب کنید

با ایجاد کلیپ صنعتی مناسب می توانید جایی در قلب و ذهن مخاطبان پیدا کنید . شعار و برند خود را برای مشتریان خود محبوب کنید و نمایش دهید که چه قابلیت ها و محصولاتی دارید.

معرفی مجموعه به مشتریان

با ساخت تیزر تبلیغاتی و نمایش آن، می توانید بالاترین بازخورد را از یک تبلیغ بگیرید. آیا شما به دنبال این مهم  نیستید؟ پس اگر قصد افزایش فروش  محصولات خود را دارید درنگ نکنید!

بزرگترین شرکت طراحی و ساخت کلیپ های تبلیغاتی در غرب تهران آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد