لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است

اطلاعات تماس

09132564789

اصفهان خیابان شهید بهشتی پ22

Sabatheme@info.com

مارا در شبکه های اجتماعی فالو کنید

سئو داخلی چیست | بهترین شرکت طراحی سایت و سئو

سئو داخلی چیست

در مطلب امروز به سوال سئو داخلی چیست پاسخ می دهیم .

سئو داخلی چیست

سئو داخلی سایت مهمترین قدم بعد از یافتن کلمات کلیدی سایت می باشد که در باره آن در مطلب قبلی صحبت کردیم.. حال که شما متوجه شدید که مخاطبان هدف شما به چه صورت کسب و کارتان را جستجو می کنند ، نوبت آن رسیده که به بررسی بهینه سازی داخلی سایت بپردازیم. در این مرحله تلاش ما ساختن صفحاتی است که دقیقا پاسخ سوالات جستجو کنندگان را می دهند.

بهینه سازی داخلی سایت یا همان سئو داخلی ، ابعاد مختلفی دارد و فراتر از تولید محتوا می باشد. در آن مباحثی مانند اسکیما ، متاتگ عنوان و متا تگ توضیحات وجود دارند که به صورت مفصل در درس بعدی ” سئو تکنیکال ” درباره آن ها صحبت خواهیم کرد. فعلا در این فصل نوبت تولید محتوا می باشد! همانطور که سئو سایت یکی از اصلی ترین قسمت های دیجیتال مارکتینگ می باشد ، سئو داخلی هم پایه و اساس بهینه سازی سایت می باشد.

روش های کم ارزش سئو داخلی که باید از آن ها دوری کنید :

سئو داخلی چیست ؟ محتوای وب سایت شما باید برای پاسخ به سوالات مخاطبان شما تولید شده باشد. به طوری که وقتی مخاطب پس از جستجوی کلمه کلیدی وارد سایت شما شد ، دقیقا همان محتوایی را به او بدهید که منتظرش بوده است! پس نتیجه می گیریم که محتوا باید برای مخاطبان سایت شما تولید شود ، نه به نیت اینکه در نتایج جستجو رتبه بهتری بگیرید. اگر فقط به دریافت رتبه بهتر توجه کنید باعث می شود مخاطبان خود را فراموش کنید و تنها برای ربات های موتورهای جستجو به تولید محتوا بپردازید که این کار مطمئن باشید باعث شکست سایت شما خواهد شد

اگر محتوای با ارزش برای مخاطب تولید کنید و اصول سئو را هم به درستی رعایت کنید ، مطمئن باشید رتبه شما افزایش پیدا خواهد کرد. ولی متاسفانه بسیاری از مدیران سایت ها به محتوای کم ارزش روی می آورند و تنها می خواهند موتورهای جستجو را قانع کنند تا به آن ها رتبه بهتری بدهند. شاید آن ها هنوز اهمیت سئو را درک نکرده اند.

بعضی از تکنیک های خلاف قوانین موتورهای جستجو در درسهای قبلی مطرح شدند . ولی اجازه بدید تا در این درس به صورت عمیق تر به تکنیک های کم ارزش سئو داخلی بپردازیم تا در زمان تولید محتوا در دام آن ها قرار نگیرید.

سئو داخلی چیست

بهینه سازی داخلی سایت با محتوای کوتاه بیهوده است!

در حالی که مرسوم است که هر صفحه از سایت یک موضوع منحصر به فرد را نمایش دهد ، ولی در قدیم یکی از استراتژی های تولید محتوا برای رتبه گرفتن در صفحه اول گوگل ، طراحی صفحات مختلف با یک مفهوم مشترک بود. صفحاتی که همه آن ها می توانند یک صفحه باشند ولی سئو کارها برای هر یک از کلمات هم معنا و مشابه آن ها یک صفحه جدا ایجاد می کردند و دقیقا از همان کلمه یا عبارت کلیدی در آن استفاده می کردند.

برای مثال اگر شما سایتی در زمینه لباس عروس دارید و می خواهید روی سئو لباس عروس کار کنید و برای این کار صفحات مشابه مانند لباس عروس زیبا ، لباس عروس جذاب ، لباس عروس خاص و … ایجاد کنید ! در حالی که تمام این صفحات می توانند یک صفحه واحد باشند! همه آن ها در حال گفتن یک مطلب به مخاطبان هستند.

استراتژی اشتباه در سئو محلی

سئو داخلی چیست ؟ یک مثال دیگر افرادی است که قصد سئو محلی را داشتند . تاکتیک آن ها این بود که برای هر شهر مورد نظرشان یک صفحه جداگانه و با عنوان آن شهر ایجاد می کردند ، در حالی که محتوای داخل آن ها یا کاملا مشابه بود و یا بسیار نزدیک به هم بودند.

البته ناگفته نماند که هنوز هم بعضی از افراد از این تکنیک ها برای سئو سایت خود استفاده می کنند! اگر رقیب شما در حال استفاده از این تکنیک های قدیمی می باشد، خوشحال باشید! به دلیل اینکه شما می توانید با طراحی یک استراتژی درست برتری خود را به راحتی ثابت کنید.

تکنیک های مشابه موارد ذکر شده به هیچ وجه برای کاربران مفید نیستند. حالا شاید از خود این سوال را بپرسید که چرا بعضی از سایت ها از این تکنیک ها استفاده می کنند؟

گوگل چند سال گذشته به خوبی این روزها نبود و نمی توانست ارتباط بین کلمه ها ، عبارت ها و معنای آن ها را درک کند. بنابراین اگر شما قصد این را داشتید که در هنگام جستجوی “انواع لباس عروس ” در صفحه اول باشید ولی شما تنها صفحه ” لباس عروس ” را داشتید ، ممکن بود تشخیص ندهد و شما را در نتیج نمایان نکند!

 

تغییر استراتژی گوگل از سال ۲۰۱۱

این موضوع باعث ایجاد صفحات بی کیفیت می شد . به همین دلیل گوگل در سال ۲۰۱۱ الگوریتم پاندا را آپدیت کرد و یکی از مهترین تغییرات را در on page seo ایجاد کرد. این الگوریتم صفحات بی کیفیت را جریمه می کند و باعث می شود تنها صفحات با کیفیت و با محتوای غنی رتبه بگیرند.

هنوز هم بعد از این همه سال گوگل در حال تکرار این پروسه می باشد و از طریق الگوریتم پاندا صفحات بی کیفیت را جریمه می کند. به همین دلیل اگر دقت کنید متوجه می شوید که محتوای وب سایت ها در چند سال اخیر بسیار بهتر شده اند.

پس با این تفاسیر نتیجه می گیریم که اگر شما می خواهید در موضوعی در صفحه اول گوگل باشید و آن موضوع با چند کلمه و عبارت مشابه و نزدیک به هم جستجو می شود ، نیازی نیست که برای هر کلمه و عبارت یک صفحه جدا در سایتتان ایجاد کنید. و راه درست این است که یک صفحه جامع در آن زمینه ایجاد کنید و در عنوان ها و متن آن از کلمات و عبارات مشابه استفاده نمایید. یک صفحه با محتوای غنی !

سئو داخلی چیست

اعمال قدرت گوگل بر روی فاکتورهای سئو داخلی

سئو داخلی چیست ؟ در عمل اجرای قوانین گوگل برای پیاده سازی بر روی سایت ها می باشد. همه ما می دانیم که این روزها گوگل سمت و سوی کسب و کارهای اینترنتی را مشخص می کند. و در عمل می توان گفت که حرف اول را می زند. دلیل آن هم بزرگ شدن بیش از حد این کمپانی می باشد. خود گوگل هم به خوبی می داند که چقدر ارزشمند شده است و می تواند چه تاثیر شگفت انگیزی روی موفقیت کسب و کارها بگذارد

به همین دلیل قوانین سئو و بهینه سازی سایت را فعلا گوگل مشخص می کند. این قوانین دو دسته اصلی دارند. یکی از آن ها سئو داخلی و دیگری سئو خارجی سایت می باشد. در این مقاله به بهینه سازی داخلی سایت می پردازم.

مهمترین مزیت سئو داخلی تحت کنترل بودن فاکتورهای آن می باشد !
هر اقدامی که شما بر روی سایت خود انجام دهید و هدف از انجام آن کسب رتبه بهتر در نتایج جستجو باشد ، سئو داخلی یا بهینه سازی درونی سایت می باشد. این اقدامات از فاکتورهای متنوعی تشکیل شده که در این مقاله به آن ها اشاره خواهم کرد. خوشبختانه فاکتورهای سئو داخلی کاملا تحت کنترل شما می باشند. و با داشتن دانش و تجربه کافی می توانید آن ها را مطابق خواسته گوگل تغییر دهید.

شرکت طراحی سایت در غرب تهران

شرکت آی تی سان خدمات متفاوتی را در زمینه طراحی سایت و سئو به شما عزیزان ارائه میکند :

 • طراحی وبسایت های اداری
 • طراحی وبسایت های شرکتی
 • طراحی وب سایت فروشگاهی ارزان
 • طراحی وبسایت برای کسب و کار شخصی
 • بهینه سازی وبسایت برای موتور های جستجو (سئو)
 • کسب رتبه ۱ گوگل در کلمات مورد نظر شما
 • تولید محتوا در تمام زمینه های کسب و کار ها

همگی اینها خدمات متنوعی است که ما به شما عزیزان در جهت پیشرفت کسب و کارتان ارائه می دهیم.

جهت برقراری ارتباط با آی تی سان ( شرکت سئو در غرب تهران ) ، همین حالا با ما تماس بگیرید و جهت مشاهده نمونه کار و اخبار ، اینستاگرام ما را دنبال کنید.

  نظرتان را بنویسید

  آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.*